češtiny - jodymaster

Restoration


Restoration - obnova souborů

Restoration verze programu : 2.5.14 a 3.2.13

Možná jste se dostali do situace, kdy se vám smazal soubor s důležitým dokumentem nebo jiná podobná součást a nebyla k nalezení ani v "Koši" a byli jste nuceni to napsat znovu. Pro tyto a podobné případy je možné požít tento malý jednoduchý program, který se NEINSTALUJE.

Restoration dokáže obnovit data z disku ve dvou možnostech. Pokud smazaný hledaný soubor není na disku přepsán jinými daty je možné obnovení, proto platí pravidlo čím dříve soubor obnovíme tím lépe. Na disku jsou smazaná data různě přepisována, námi hledaný soubor může být třeba už částečně přepsán jinými daty, ani v této situaci vás Restoration nenechá zoufat. Zachrání však jenom část souboru, která není přepsaná. Musím podotknout že, i to málo zachráněného souboru bývá více než nic. Tento prográmek je možno použít i k fotoaparátu.

Program se zdá dost nestabilní (jako okna) ;-)

náhled na Restoration obrazovku

náhed na Restoration obrazovku

Aplikace češtiny Restoration, jak program počeštit :

Návod :
Obsah archivu : Restoration.EXE /instal.TXT/ readme.TXT /dll16.DLL /dll32.DLL Po rozbalení archívu je možné s programe okamžitě pracovat. Program se NEinstaluje.

Upozornění: Jako autor tohoto překladu do českého jazyka nenesu žádné riziko a nepřebírám žádnou zodpovědnost za případné problémy, které se u vás s aplikací tohoto souboru vyskytnou.

free download cz soubory a aplikace
velikost souboru 163k čeština jako zip soubor k volnému stažení - Restoration 2.5.14 cz
velikost souboru 165k čeština jako zip soubor k volnému stažení - Restoration 3.2.13 cz(19.9.2006)

Tento počeštěný soubor smí být volně používán za předpokladu, že se tím uživatel nebude jakkoli hmotně obohacovat.


domovská stránka k programu
www.snapfiles.com/download/dlrestoration.html